top of page

Audiokniha Polrok bez sexu

polrok-bez-sexu-duze.jpg

Před časem jsme natočili audioknihu Dušana Taragela Polrok bez sexu. Jde o soubor šesti povídek, které nám načetla slovenská herečka Oľga Belešová, její výkon byl fantastický a velmi sugestivní.

Při natáčení jsme se spolu s autorem Dušanem Taragelem a režisérem Mirkem Zelinským nasmáli, až nám slza ukápla! Všech šest povídek se v různých kontextech točí kolem sexu velmi otevřeně, obzvlášť poslední kapitola s názvem Kurz je výrazově absolutně dechberoucí a sugestivní. Oľga je v roli koučky sexu na skupinovém kurzu pro partnery tak přesvědčivá, že jsem zvukovou úpravu, střih a mastering prováděl na sluchátka, a raději až pozdě večer. Představa, že to kdokoliv nezúčastněný z režie uslyší a domyslí si bůhvíco tam děláme, mě až rozesmála...

Audiokniha má celkem 3 hodiny a 16 minut, natáčela se v Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby na Filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity a vyšla v nakladatelství Větrné mlýny.

Trio Taragel+Zelinský+Huber spolu netvořilo poprvé, před pár lety jsme vyrobili úspěšný audio komix Roger Krowiak, který jsem nakonec použil i pro svou absolventskou práci na Univerzitě T. Bati ve Zlíně.

Tady je ukázka povídky Firemná aféra.  

00:00 / 18:51
bottom of page